Zhduket një vajzë në Mitrovicë

E publikuar: 18/11/2023 10:07
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Policia njofton se është zhdukur një vajzë në Mitrovicë, para dy ditësh.

Babai i saj, i cili e raportoi në polici,i tha atyre se vajza e tij dyshohet të ketë probleme mendore.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e cila dyshohet se ka probleme mendore, nga shtëpia ka dal më datë 16.11.2023 rreth orës 08:00 dhe deri me tani nuk është kthyer në shtëpi. Policia është duke trajtuar rastin”, thuhet në raportin e policisë.