Zhduket një 15 vjeçare në Pejë, Policia kërkon ndihmën e juaj

E publikuar: 17/11/2023 22:13
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Policia e Kosovës në Pejë kërkon ndihmë nga qytetarët për gjetjen e një vajze, e raportuar si e zhdukur.

Bëhet fjalë për Serbeze (Istref) Gashi, e lindur më 6 qershor 2008, në Pejë.

Policia kërkon nga qytetarët e Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të zhdukur në foton e bashkangjitur, të lajmërojë policinë apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor.

Numrat e telefonit dhe adresat elektronike kontaktuese për të kontaktuar Policinë e Kosovës janë: 192 dhe 080019999 (pa pagesë) 039 432 327-Drejtoria Rajonale Pejë dhe e-mail adresa: [email protected]