Zbulohet misteri i zhdukjes së Putinit: Ndodhet në Lugano të Zvicrës

13.03.2015 12:56
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Zbulohet misteri i zhdukjes së Putinit: Ndodhet në Lugano të Zvicrës

Që prej 5 marsit, ai nuk është shfaqur në public. Kjo ka bërë që mediat të ngrejnë pikëpyetje mbi Vladimir Putin.
Disa prej tyre shkruanin se ai ishte sëmurë, madje pati nga ato që shkruanin edhe se kishte vdekur.

Por, Vladimir Putin ndodhej në Zvicër. Rsi News,duke iu referuar gazetës zviceriane Blick, shkruan se Putin ndodhej në Lugano, ku është shtruar e dashura e tij, gjimnazistja 32­vjeçare Alina Kabaeva.

Kjo e fundit raportohet se ka sjellë në jetë fëmijën e presidentit rus dhe ky i fundit i ka qendruar pranë.

Putin kishte rezervuar disa dhoma në spitalin e Sorengos, ndërsa tashmë ato janë liruar.

Televizioni rus ndërkohë ka shfaqur pamje të Putin, gjatë një takimi që pretendohet se është zhvilluar sot.

Ndërkohë, Kremlini ka konfirmuar se ai do të jetë i pranishëm në ceremoninë për ribashkimin e Krimesë me Rusinë, e cila do të mbahet më 16 mars./express/

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

Nuk fshihen më, Melisa dhe Andi shkëmbejnë puthje në mes të emisionit

Nuk fshihen më, Melisa dhe Andi shkëmbejnë puthje në mes të emisionit

Puthje, lot e përqafime- Jasmina dhe Andi emocionojnë gjatë largimit nga “Përputhen”

Puthje, lot e përqafime- Jasmina dhe Andi emocionojnë gjatë largimit nga “Përputhen”

Ledri Vula: Do të ‘gjuajmë me hite’ sivjet

Ledri Vula: Do të ‘gjuajmë me hite’ sivjet

Atdheu tregon momentin e sikletshëm – Një burrë më tha: Gruaja ime të ka fiksim

Atdheu tregon momentin e sikletshëm – Një burrë më tha: Gruaja ime të ka fiksim

Morena Taraku reagon ndaj sjelljes së doktorit në Podujevë, ka një kërkesë për Albin Kurtin

Morena Taraku reagon ndaj sjelljes së doktorit në Podujevë, ka një kërkesë për Albin Kurtin

Në muajin e Ramazanit, Don Xhoni ndihmon pesë familje në nevojë

Në muajin e Ramazanit, Don Xhoni ndihmon pesë familje në nevojë

Rita Ora mahnitet me muralin e saj të bërë në ndërtesën e lartë në Ferizaj

Rita Ora mahnitet me muralin e saj të bërë në ndërtesën e lartë në Ferizaj

Rita Ora ekspozon linjat në veshje sportive

Rita Ora ekspozon linjat në veshje sportive

Don Xhoni publikon këngën e re “Maffia”

Don Xhoni publikon këngën e re “Maffia”

Bebe Rexha do të performojë në ngjarjen e njohur “WrestleMania” gjatë fundjavës

Bebe Rexha do të performojë në ngjarjen e njohur “WrestleMania” gjatë fundjavës

Dua Lipa duket e mrekullueshme në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

Dua Lipa duket e mrekullueshme në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

Rita Ora publikon fotografi të Vjosa Osmanit: Urime Presidentja e re e Kosovës

Rita Ora publikon fotografi të Vjosa Osmanit: Urime Presidentja e re e Kosovës

Jasmina dhe Andi më në fund u pajtuan me një puthje

Jasmina dhe Andi më në fund u pajtuan me një puthje

Adelina Tahiri e veshur me një kombinim perfekt

Adelina Tahiri e veshur me një kombinim perfekt

Skerdi lanson këngën e re “Bespreme”

Skerdi lanson këngën e re “Bespreme”