Zajmina një rebele seksi

E publikuar: 16/03/2015 21:39
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Pas suksesit në “Dance with me”, Zaimina Vasjari, ka vendosur të sjellë një surprizë për të gjithë fansat e saj dhe përkrahësit e shumtë.

Këngëtarja simpatike po bën një projekt me foto në të cilat duket mjaft seksi dhe duke ekspozuar trupin e saj me forma.

Mikja e saj, Rezarta Shkurta është edhe fotografja e saj e preferuar, ku edhe para disa kohësh ajo zhveshi totalisht Zaiminën në një fotogaleri që bëri shumë bujë. /Telegrafi/