Vret pensionistin me një grusht, kishte aferë me mamanë e tij

E publikuar: 09/03/2015 19:21
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një person në Britaninë e Madhe ka dalë në gjykatë, pasi akuzohet se ka vrarë me një grusht një pensionist, i cili kishte një aferë me mamanë e tij.

Richard Brady, 33 vjeç, goditi me grusht Alistari Balfour, 68 vjeç, në një pub.

Grushti në gojë ishte aq i fortë sa ai u shemb dhe përplasi kokën në dyshemenë e drurit.

Pasi ai u rrëzua, Brady ktheu shpinën dhe iku.

Viktima, i martuar prej 47 vitesh, kishte një aferë jashtëmartesore me mamanë e Brady-t.