Vret gruan për xhelozi dhe më pas veten

E publikuar: 08/03/2015 13:40
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një çift bashkëshortësh janë gjetur pa jetë në Malësinë e Madhe.

Burri ka vrarë gruan dhe më pas edhe veten.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur për motive xhelozie.

Çifti u gjet i pajetë në një makinë në një rrugë dytësore.

Pal Isufaj 35 vjeç ka qëlluar me armë bashkëshorten Dorina Isufaj 31 vjeç.

Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur mëngjesin e sotëmrreth orës 10:00.

Ata kishin tre fëmijë dhe kishin mosmarrëveshje prej muajsh./M