Vjen goli i tretë për Kosovën, shënon Vedat Muriqi

09.06.2022 22:04
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Vjen goli i tretë për Kosovën, shënon Vedat Muriqi

Kosova e ka thelluar epërsinë kundër Irlandës së Veriut me një gol nga Vedat Muriqi.

Muriqi ka shënuar golin e dytë në këtë ndeshje dhe të tretin për Kosovën/

Rezultati aktual në këtë ndeshje është 3 me 1.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Shala: Dokumenti i nënshkruar sot nuk mund të ratifikohet në Kuvend, e çuditshme si nuk u ndryshua asjgë nga marrëveshja e vitit 2013-2015

Shala: Dokumenti i nënshkruar sot nuk mund të ratifikohet në Kuvend, e çuditshme si nuk u ndryshua asjgë nga marrëveshja e vitit 2013-2015

Borrell uron Kurtin dhe Vuçiqin për nënshkrimin e marrëveshjes për energji: Ky është një hap i rëndësishëm

Borrell uron Kurtin dhe Vuçiqin për nënshkrimin e marrëveshjes për energji: Ky është një hap i rëndësishëm

Reagon Kurti: Marrëveshja për energjinë rezultat i punës sonë, rryma në Veri do të faturohet

Reagon Kurti: Marrëveshja për energjinë rezultat i punës sonë, rryma në Veri do të faturohet

Marrëveshje e re për zbatim të marrëveshjes ekzistuese për energjinë

Marrëveshje e re për zbatim të marrëveshjes ekzistuese për energjinë

Kurti përcjell për në Algjeri sportistët kosovarë që marrin pjesë në Lojërat Mesdhetare

Kurti përcjell për në Algjeri sportistët kosovarë që marrin pjesë në Lojërat Mesdhetare

Gërvalla: Nuk po detyrojmë askënd të votojë për ne për t’u anëtarësuar në Këshill të Evropës

Gërvalla: Nuk po detyrojmë askënd të votojë për ne për t’u anëtarësuar në Këshill të Evropës

Zemaj: Kurti po ndihet inferior ndaj Ramës

Zemaj: Kurti po ndihet inferior ndaj Ramës

“Shumë investitorë janë tërhequr”, Rukiqi në Top Story: Problem tjetër është siguria juridike për investimet

“Shumë investitorë janë tërhequr”, Rukiqi në Top Story: Problem tjetër është siguria juridike për investimet

Kurti: Aq sa na bashkon historia aq duhet të na lidhë bashkëpunimi institucional në çdo fushë

Kurti: Aq sa na bashkon historia aq duhet të na lidhë bashkëpunimi institucional në çdo fushë

Takimi i Bislimit me Petkoviq nesër në Bruksel, Vuçiq: Nëse pala tjetër nuk shpik diçka…

Takimi i Bislimit me Petkoviq nesër në Bruksel, Vuçiq: Nëse pala tjetër nuk shpik diçka…

Kurti: Është më e udhës t’i takoj avokatët mbrojtës të të paraburgosurve në Hagë

Kurti: Është më e udhës t’i takoj avokatët mbrojtës të të paraburgosurve në Hagë

Këto janë të gjitha marrëveshjet e nënshkruara sot midis Kosovës dhe Shqipërisë

Këto janë të gjitha marrëveshjet e nënshkruara sot midis Kosovës dhe Shqipërisë

Dialogu vazhdon me pritje për marrëveshje konkrete

Dialogu vazhdon me pritje për marrëveshje konkrete

​Von Cramon ripërsërit: Të liberalizohen vizat për Kosovën

​Von Cramon ripërsërit: Të liberalizohen vizat për Kosovën

Osmani: Autorët e krimeve serbe duhet të dalin para drejtësisë

Osmani: Autorët e krimeve serbe duhet të dalin para drejtësisë

Konjufca takon në Hagë Thaçin e Veselin

Konjufca takon në Hagë Thaçin e Veselin