Victoria le Beckham dhe dashurohet me stilistin

E publikuar: 17/03/2015 12:14
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ajo zakonisht shihet me taka të larta.

Por këtë herë Victoria Beckham ka veshur pantofla.

Dizajnerja po udhëton me një avion privat drejt Hong Kongut.

Ajo u fotografua në prehrin e stilistit të saj, Ken Paves.

 

Last minute switch: Even getting on the plane she kept her sky high heels onKeeping him close: VB posted a number of snaps with herself and her trusty pal and hair dresser Ken PavesamfAR style: She appeared at the Hong Kong fundraising gala in a stunning white gown with matching heelsken