Vdes në moshën 33 vjeçare muzikanti shqiptar

30.06.2021 08:47
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Vdes në moshën 33 vjeçare muzikanti shqiptar

Ka ndërruar jetë këngëtari dhe autori i shumë këngëve Ylber Aliu.Lajmin e dhanë figurat publike përmes postimeve në rrjetet sociale, si Adem Ramadani e Gold Ag.E duke qajt dert për sëmundjen tënde e kujtoj fjalën ku shpesh ma thoje – “ Allahu më ka dhënë shumë sabër “ – Do t’më mungosh shumë Ylber- Lus Allahun e Madh që bashkë të jemi në Xhenetet e Tij të larta, atje ku më nuk ka sëmundje, nuk ka lot, as dhimbje e as vdekje. Ngushllimet më të përzemërta Familjes Aliu, ngushllime gjithë shqiptarëve.Postimi i GOLD AG: Allahu të mëshiroftë o vlla Ylber, do t’na mungosh gjithmonë deri sa një ditë të takohemi në Xhenet me lejen e Krijuesit Mëshirplotë

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Lajmi i fundit: Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

Lajmi i fundit: Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

“E humbe fitoren, na zhgënjeve”, shpërthejnë komentet ndaj Donaldit pas afërsisë me Beatrixën

“E humbe fitoren, na zhgënjeve”, shpërthejnë komentet ndaj Donaldit pas afërsisë me Beatrixën

Këngëtarja e re Edona Morina ​publikon këngën “Ah Zeshkani”

Këngëtarja e re Edona Morina ​publikon këngën “Ah Zeshkani”

Fifi largohet nga “Big Brother VIP”

Fifi largohet nga “Big Brother VIP”

Çfarë është “Service95”, Dua Lipa zbulon projektin e saj më të ri

Çfarë është “Service95”, Dua Lipa zbulon projektin e saj më të ri

Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP (VIDEO)

Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP (VIDEO)

Banori i ri në “Big Brother VIP” është analisti i njohur

Banori i ri në “Big Brother VIP” është analisti i njohur

“I kam bërë dëm Granitit”, Fifi shpërthen në lot

“I kam bërë dëm Granitit”, Fifi shpërthen në lot

Miss Serbia largohet nga konkursi i bukurisë pas fotos me simbolin e shqiponjës

Miss Serbia largohet nga konkursi i bukurisë pas fotos me simbolin e shqiponjës

Po nis një lidhje e re në BB Vip? Pasi quajti Fifin “motër”, Graniti i afrohet Semit

Po nis një lidhje e re në BB Vip? Pasi quajti Fifin “motër”, Graniti i afrohet Semit

E adhuroja, por tani e urrej Fifin”, modelja shqiptare jep deklaratën e fortë për këngëtaren nga Kosova

E adhuroja, por tani e urrej Fifin”, modelja shqiptare jep deklaratën e fortë për këngëtaren nga Kosova

Ylli i Hollywoodit që e kishte ngritur çështjen e Kosovës gjatë luftës nis të dëshmojë kundër politikanëve

Ylli i Hollywoodit që e kishte ngritur çështjen e Kosovës gjatë luftës nis të dëshmojë kundër politikanëve

Fjalët e Granitit e bëjnë Fifin për spital, thirret me urgjencë ambulanca në “Big Brother”

Fjalët e Granitit e bëjnë Fifin për spital, thirret me urgjencë ambulanca në “Big Brother”

“Pse më dhanë një armë të mbushur?” Si reagoi Alec Baldwin pas ngjarjes tragjike në sheshxhirim

“Pse më dhanë një armë të mbushur?” Si reagoi Alec Baldwin pas ngjarjes tragjike në sheshxhirim

Producenti i njohur botëror zgjedh Erza Muqollin për projektin e tij: Një talent i jashtëzakonshëm

Producenti i njohur botëror zgjedh Erza Muqollin për projektin e tij: Një talent i jashtëzakonshëm

“Unë e mbaj familjen, dua të di si janë dhe a kanë nevojë për diçka”, emocionohet Fifi

“Unë e mbaj familjen, dua të di si janë dhe a kanë nevojë për diçka”, emocionohet Fifi