Vajzat e Big Brother VIP Albania para dhe pas dërhyrjeve estetike

E publikuar: 10/02/2024 22:57
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Pas disa javësh të ndjekjes së Big Brother, pamjet e pjesëmarrëseve kanë shënuar një ndryshim të dukshëm, duke shkaktuar debate dhe spekulime në lidhje me ndërhyrjet e mundshme plastike.

Heidi, Sara, Meri, Arta dhe Dea janë disa prej pjesëmarrëseve të cilat pamjet e tyre para hyrjes në shtëpi e kanë ndryshuar shumë krahasuar me pamjet e tyre tani.

Ndërsa disa kanë zgjedhur të mbeten të natyrshme, të tjera duket se kanë zgjedhur të kryejnë ndërhyrje estetike për të përmirësuar pamjen e tyre.

Si mendoni, a kanë ndryshuar vajzat?