U BË KRYETAR DHE E LA GRUAN: Ajo i hakmerret duke postuar foto nudo në rrjetet sociale! (FOTO)

19.03.2015 22:20
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
U BË KRYETAR DHE E LA GRUAN: Ajo i hakmerret duke postuar foto nudo në rrjetet sociale! (FOTO)

Kjo është gruaja e frustruar e një politikani ukrainas: E la kur i hypi kalit të pushtetit.

 

Elena ka lindur në një fammilje intelektualësh, u martua me një prodhues të pasur sapunash, po punët filluan të shkojnë keq kur burri i saj u bë kryetar i regjionit të Dergaçievskit në Harkov Burri i Elenës, Aleksandër Polituhin, e braktisi këtë seks bombë të paparë.

porno-ukraJINKA-3

E prekur, e zemëruar dhe e frustruar, ajo në shenjë hakmarrjeje filloi të publikojë në rrjetin social fotografitë e saj provokative . Edhe pse u bë shumë e njohur në krejt Ukrainën, burri as që denjoi t`i rikthehet.

Bashkë me fotografitë e saj ajo shkruan edhe statuse hakmarrëse:

porno-ukrajinka-2-650x421

– Kohët e fundit, në jetën time ndodhën gjëra për të cilat nuk kam shpjegim. Unë jam nënë, me burrin kam 10 vjet martesë. Në fillim të vitit burri iku nga shtëpia pa asnjë sqarim, duke na privuar mua dhe djalin tonë të vogël nga mjetet për jetesë, Aleksandrin, shkruan Elena e dëshpëruar.

ukrajinksa-18

Burri i saj, prodhues sapuni dhe politikan, urgjentisht kërkoi ndarje dhe të drejta të plota prindërore ndaj djalit.

sapundzija-life-news

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dueti më i ri nga Ledri e Lluni “Narcos Albania”

Dueti më i ri nga Ledri e Lluni “Narcos Albania”

Johnny Depp i ndodh e papritura me rrjetet sociale

Johnny Depp i ndodh e papritura me rrjetet sociale

Ramush Haradinaj për Noizyn dhe Loredanën: Miq të veçantë

Ramush Haradinaj për Noizyn dhe Loredanën: Miq të veçantë

Pique po e vazhdon lidhjen me të dashurën 22-vjeçare, çifti është parë bashkë në veturën e futbollistit

Pique po e vazhdon lidhjen me të dashurën 22-vjeçare, çifti është parë bashkë në veturën e futbollistit

Megan Markle është e gjatë 171 cm dhe peshon 50 kg: për të qenë e dobët, ajo ha këtë ushqim çdo ditë!

Megan Markle është e gjatë 171 cm dhe peshon 50 kg: për të qenë e dobët, ajo ha këtë ushqim çdo ditë!

Justin Bieber anulon koncertet për shkak të paralizës në fytyrë

Justin Bieber anulon koncertet për shkak të paralizës në fytyrë

Shakira thuhet se punësoi detektivë për të zbuluar tradhtinë e Piques

Shakira thuhet se punësoi detektivë për të zbuluar tradhtinë e Piques

‘Sekreti’ i Bebe Rexhës që do t’i shpëtojë të gjitha vajzat

‘Sekreti’ i Bebe Rexhës që do t’i shpëtojë të gjitha vajzat

Gjiko flet për rastin e akuzave të dhunimit: Gjendja ime emocionale ka qenë e rëndë

Gjiko flet për rastin e akuzave të dhunimit: Gjendja ime emocionale ka qenë e rëndë

Ledri Vula ka lansuar këngën e tij më të re, “Monaco”

Ledri Vula ka lansuar këngën e tij më të re, “Monaco”

A mundet Johnny Depp ta “ringjallë” karrierën pas fitores në gjykatë?

A mundet Johnny Depp ta “ringjallë” karrierën pas fitores në gjykatë?

Ndahet Pique dhe Shakira, këngëtarja e kapi me një tjetër femër

Ndahet Pique dhe Shakira, këngëtarja e kapi me një tjetër femër

Pas tragjedisë në Ferizaj, Fero përjetëson “Strellën” në trup (FOTO)

Pas tragjedisë në Ferizaj, Fero përjetëson “Strellën” në trup (FOTO)

Fituesit e Eurovizionit e shesin trofeun për të blerë dronë për Ukrainën

Fituesit e Eurovizionit e shesin trofeun për të blerë dronë për Ukrainën

Avokati i Johnny Deep provimin e jurisprudencës e dha në Kosovë

Avokati i Johnny Deep provimin e jurisprudencës e dha në Kosovë

U kapën “mat” në Itali, Bora Zemani konfirmon ribashkimin me Donaldin?

U kapën “mat” në Itali, Bora Zemani konfirmon ribashkimin me Donaldin?