U BË KRYETAR DHE E LA GRUAN: Ajo i hakmerret duke postuar foto nudo në rrjetet sociale! (FOTO)

E publikuar: 19/03/2015 22:20
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kjo është gruaja e frustruar e një politikani ukrainas: E la kur i hypi kalit të pushtetit.

 

Elena ka lindur në një fammilje intelektualësh, u martua me një prodhues të pasur sapunash, po punët filluan të shkojnë keq kur burri i saj u bë kryetar i regjionit të Dergaçievskit në Harkov Burri i Elenës, Aleksandër Polituhin, e braktisi këtë seks bombë të paparë.

porno-ukraJINKA-3

E prekur, e zemëruar dhe e frustruar, ajo në shenjë hakmarrjeje filloi të publikojë në rrjetin social fotografitë e saj provokative . Edhe pse u bë shumë e njohur në krejt Ukrainën, burri as që denjoi t`i rikthehet.

Bashkë me fotografitë e saj ajo shkruan edhe statuse hakmarrëse:

porno-ukrajinka-2-650x421

– Kohët e fundit, në jetën time ndodhën gjëra për të cilat nuk kam shpjegim. Unë jam nënë, me burrin kam 10 vjet martesë. Në fillim të vitit burri iku nga shtëpia pa asnjë sqarim, duke na privuar mua dhe djalin tonë të vogël nga mjetet për jetesë, Aleksandrin, shkruan Elena e dëshpëruar.

ukrajinksa-18

Burri i saj, prodhues sapuni dhe politikan, urgjentisht kërkoi ndarje dhe të drejta të plota prindërore ndaj djalit.

sapundzija-life-news