Tuna evolvon në një tjetër koncept të femrës seksi

15.03.2015 21:45
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Tuna evolvon në një tjetër koncept të femrës seksi

Këngëtarja Tuna sapo ka bërë ndryshimin më të fundit në pamjen e saj. Ajo ka realizuar një model të ri flokësh, por përveç kësaj bie në sy dhe ngjyra jeshile në baluke, si dhe në majat e flokëve.

Tuna gjithnjë i ka surprizuar ndjekësit me modele të ndryshme dhe sigurisht as modeli më i ri nuk do mund të mos komentohej nga fansat. Eksperimentet me flokët janë ndër më të preferuarat e këngëtares.

Menjëherë pas publikimit të fotove Tuna ka marrë reagime të ndryshme, pasi jo të gjithë ishin dakord me pamjen e re.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

Nuk fshihen më, Melisa dhe Andi shkëmbejnë puthje në mes të emisionit

Nuk fshihen më, Melisa dhe Andi shkëmbejnë puthje në mes të emisionit

Puthje, lot e përqafime- Jasmina dhe Andi emocionojnë gjatë largimit nga “Përputhen”

Puthje, lot e përqafime- Jasmina dhe Andi emocionojnë gjatë largimit nga “Përputhen”

Ledri Vula: Do të ‘gjuajmë me hite’ sivjet

Ledri Vula: Do të ‘gjuajmë me hite’ sivjet

Atdheu tregon momentin e sikletshëm – Një burrë më tha: Gruaja ime të ka fiksim

Atdheu tregon momentin e sikletshëm – Një burrë më tha: Gruaja ime të ka fiksim

Morena Taraku reagon ndaj sjelljes së doktorit në Podujevë, ka një kërkesë për Albin Kurtin

Morena Taraku reagon ndaj sjelljes së doktorit në Podujevë, ka një kërkesë për Albin Kurtin

Në muajin e Ramazanit, Don Xhoni ndihmon pesë familje në nevojë

Në muajin e Ramazanit, Don Xhoni ndihmon pesë familje në nevojë

Rita Ora mahnitet me muralin e saj të bërë në ndërtesën e lartë në Ferizaj

Rita Ora mahnitet me muralin e saj të bërë në ndërtesën e lartë në Ferizaj

Rita Ora ekspozon linjat në veshje sportive

Rita Ora ekspozon linjat në veshje sportive

Don Xhoni publikon këngën e re “Maffia”

Don Xhoni publikon këngën e re “Maffia”

Bebe Rexha do të performojë në ngjarjen e njohur “WrestleMania” gjatë fundjavës

Bebe Rexha do të performojë në ngjarjen e njohur “WrestleMania” gjatë fundjavës

Dua Lipa duket e mrekullueshme në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

Dua Lipa duket e mrekullueshme në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

Rita Ora publikon fotografi të Vjosa Osmanit: Urime Presidentja e re e Kosovës

Rita Ora publikon fotografi të Vjosa Osmanit: Urime Presidentja e re e Kosovës

Jasmina dhe Andi më në fund u pajtuan me një puthje

Jasmina dhe Andi më në fund u pajtuan me një puthje

Adelina Tahiri e veshur me një kombinim perfekt

Adelina Tahiri e veshur me një kombinim perfekt

Skerdi lanson këngën e re “Bespreme”

Skerdi lanson këngën e re “Bespreme”