Teuta e uron Memli Krasniqin pas kandidimit për kryetar të PDK-së

30.06.2021 08:24
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Teuta e uron Memli Krasniqin pas kandidimit për kryetar të PDK-së

Deputeti i Kuvendit të Kosovës po garon për zgjedhjet brenda Partisë Demokratike të Kosovës.

Memli Krasniqi, prej shumë urimeve për suksese nga miqtë, kolegët dhe familjarët nuk mungoi edhe ai nga motra e tij, Teuta, shkruan lajmi.net.

Aktorja e njohur e ka uruar vëllain e saj duke i uruar mbështetje dhe se është krenare për të.

Përmes një storie të publikuar e cila ka marrë statusin e tij të shkruar në faqen zyrtare në Facebook pas lajmit të publikuar se është kandidat për këto zgjedhje ajo i ka bërë një dedikim.
“Paç mbarësi gjithmonë, krenare me ty”, shkroi Teuta Krasniqi.

Përndryshe, zgjedhjet e PDK-së do të mbahen me 3 korrik ku do të zgjedhet kryetari i kësaj partie.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Yllka Gashi: Hyrja në listën e ngushtë për Oscar veçse është historike (VIDEO)

Yllka Gashi: Hyrja në listën e ngushtë për Oscar veçse është historike (VIDEO)

“Zgjoi” vazhdon për “Oscar”, futet në listën e ngushtë bashkë me 14 filma tjerë ndërkombëtarë

“Zgjoi” vazhdon për “Oscar”, futet në listën e ngushtë bashkë me 14 filma tjerë ndërkombëtarë

Fifi dhe Graniti nisin një lidhje sekrete pas daljes nga shtëpia (Foto)

Fifi dhe Graniti nisin një lidhje sekrete pas daljes nga shtëpia (Foto)

Lajmi i fundit: Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

Lajmi i fundit: Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

“E humbe fitoren, na zhgënjeve”, shpërthejnë komentet ndaj Donaldit pas afërsisë me Beatrixën

“E humbe fitoren, na zhgënjeve”, shpërthejnë komentet ndaj Donaldit pas afërsisë me Beatrixën

Këngëtarja e re Edona Morina ​publikon këngën “Ah Zeshkani”

Këngëtarja e re Edona Morina ​publikon këngën “Ah Zeshkani”

Fifi largohet nga “Big Brother VIP”

Fifi largohet nga “Big Brother VIP”

Çfarë është “Service95”, Dua Lipa zbulon projektin e saj më të ri

Çfarë është “Service95”, Dua Lipa zbulon projektin e saj më të ri

Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP (VIDEO)

Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP (VIDEO)

Banori i ri në “Big Brother VIP” është analisti i njohur

Banori i ri në “Big Brother VIP” është analisti i njohur

“I kam bërë dëm Granitit”, Fifi shpërthen në lot

“I kam bërë dëm Granitit”, Fifi shpërthen në lot

Miss Serbia largohet nga konkursi i bukurisë pas fotos me simbolin e shqiponjës

Miss Serbia largohet nga konkursi i bukurisë pas fotos me simbolin e shqiponjës

Po nis një lidhje e re në BB Vip? Pasi quajti Fifin “motër”, Graniti i afrohet Semit

Po nis një lidhje e re në BB Vip? Pasi quajti Fifin “motër”, Graniti i afrohet Semit

E adhuroja, por tani e urrej Fifin”, modelja shqiptare jep deklaratën e fortë për këngëtaren nga Kosova

E adhuroja, por tani e urrej Fifin”, modelja shqiptare jep deklaratën e fortë për këngëtaren nga Kosova

Ylli i Hollywoodit që e kishte ngritur çështjen e Kosovës gjatë luftës nis të dëshmojë kundër politikanëve

Ylli i Hollywoodit që e kishte ngritur çështjen e Kosovës gjatë luftës nis të dëshmojë kundër politikanëve

Fjalët e Granitit e bëjnë Fifin për spital, thirret me urgjencë ambulanca në “Big Brother”

Fjalët e Granitit e bëjnë Fifin për spital, thirret me urgjencë ambulanca në “Big Brother”