Striptisja maqedonase ngacmohet nga mjeku: Ja si ia kthen ajo (Foto+18)

17.03.2015 13:04
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Striptisja maqedonase ngacmohet nga mjeku: Ja si ia kthen ajo (Foto+18)

Striptizerja më e famshme maqedonase e njohur si “Crna macka” apo “Macja e zezë” pasi i kishte temperaturë të lartë ka shkuar tek mjeku, ndërsa mjeku ka tentuar të ngacmojë atë seksualisht.

Striptizerja e tronditur dhe zemëruar me mjekun e ka çuar doktorin atje ku nuk e ka vendin.

Një lexues i “Libertas” i cili gjithashtu ka pritur për kontroll në një ordinancë të Shkupit, kishte treguar ngjarjen.

“Teksa ne disa njerëz prisnim për kontroll, u paraqit Macja e zezë. Të gjitha në dhomën e pritjes u shtangëm pasi e njohim atë nga emisionet televizive. Ajo hyri brenda dhe pas një kohe filloi të bërtas: “A nuk ke turp bre gomar i vjetër, leje që më detyrove ta zhvesh bluzën, po edhe do më prekësh. Turp të kesh, do të fus në një qese dhe do të hedh në Vardar”, i tha Macja, doktorit të kallur, transmeton TetovaSot.

Burimi tha se pas grindjes, striptizerja ka dal nga ordinanca dhe ka përplasur derën aq shumë sa që u dridhen dhe muret e ordinancës.

Macja ka pranuar se kishte pasur temperaturë të lartë dhe kishte qenë te mjeku, por nuk komentoi mbi incidentin.

“Herën tjetër kokën do ja thyejë”, citohet të ketë thënë ajo.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Misteri i shkronjës “Z” për pushtimin e Ukrainës që po çmend rusët dhe botën/ Nga tanket, te gjimnastët dhe politikanët

Misteri i shkronjës “Z” për pushtimin e Ukrainës që po çmend rusët dhe botën/ Nga tanket, te gjimnastët dhe politikanët

Arsyeja pse njerëzit në mbarë botën po rezervojnë apartamente me qira në Ukrainë

Arsyeja pse njerëzit në mbarë botën po rezervojnë apartamente me qira në Ukrainë

Del në ankand ‘kubana’ që Michael Jordan e kishte lënë në gjysmë!

Del në ankand ‘kubana’ që Michael Jordan e kishte lënë në gjysmë!

Prifti pagëzoi për dekada me fjalë të gabuara, tani ata duhet ta përsërisin

Prifti pagëzoi për dekada me fjalë të gabuara, tani ata duhet ta përsërisin

Arsyet pse disa njerëz nuk preken nga Covid-19

Arsyet pse disa njerëz nuk preken nga Covid-19

Kur dashuria s’njeh kufij/ Shqiptari kalon 14 herë kufirin ilegalisht për të dashurën, dënohet me 5 vite burg

Kur dashuria s’njeh kufij/ Shqiptari kalon 14 herë kufirin ilegalisht për të dashurën, dënohet me 5 vite burg

Holanda çmonton urën historike që të kalojë superjahti i miliarderit Jeff Bezos

Holanda çmonton urën historike që të kalojë superjahti i miliarderit Jeff Bezos

Zonja e Parë e Shqipërisë i bashkohet solidarizimit me profesorin nga Vushtrria

Zonja e Parë e Shqipërisë i bashkohet solidarizimit me profesorin nga Vushtrria

E shiti fshesën shtëpiake pa leje, përfundon në mbajtje në stacion policor

E shiti fshesën shtëpiake pa leje, përfundon në mbajtje në stacion policor

Profesori pranon kërkim faljen e deputetes: Të mençurit falin, nuk hakmerren

Profesori pranon kërkim faljen e deputetes: Të mençurit falin, nuk hakmerren

Ishin LIVE, gazetari godet me shpullë kolegun e tij (VIDEO)

Ishin LIVE, gazetari godet me shpullë kolegun e tij (VIDEO)

Sistemi elektronik s’funksionon, qytetari tallet duke luajtur me letra në objektin e komunës

Sistemi elektronik s’funksionon, qytetari tallet duke luajtur me letra në objektin e komunës

Moment gazmor gjatë mbërritjes së ministrit të Mbrojtjes në Kukës, zjarrfikësi i kërkon një pako cigare

Moment gazmor gjatë mbërritjes së ministrit të Mbrojtjes në Kukës, zjarrfikësi i kërkon një pako cigare

Dasmat shqiptare: E fusin dashin në sallë dhe i japin birrë!

Dasmat shqiptare: E fusin dashin në sallë dhe i japin birrë!

Princ Vali Corleone i ri i Maqedonisë, shpenzon 60 mijë euro në muaj pa punuar kurrë

Princ Vali Corleone i ri i Maqedonisë, shpenzon 60 mijë euro në muaj pa punuar kurrë

“Festifali lakuriq”, traditë 500-vjeçare që nuk u prish as në pandemi

“Festifali lakuriq”, traditë 500-vjeçare që nuk u prish as në pandemi