Stresi e “ngre” publikisht (Foto)

E publikuar: 20/03/2015 21:53
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Përkundër faktit se personat publikë duhet të jenë shembull pozitiv, pasi ata ndiqen nga shumë njerëz, disa as që e qajnë kokën për një gjë të tillë.

Nuk ka më asnjë dyshim që Stresi është kontrovers dhe nuk mendon gjatë për veprimet e tij.

Reperi i hitit “Love story”, ka ikur nga një qender paraburgimi, është arratisur, lajmërohet nga arratisja, ndërkohë poston foto duke konsumuar lëndë narkotike, më saktësisht mariuhanë.

Ky, vërtet është shembull i keq.