Stilisti i Ritës në top 25 stilistët më të mirë

E publikuar: 19/03/2015 22:47
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Revista prestigjioze amerikane ‘Hollywood Reporter’ kanë shpallur listën e 25 stilistëve më të fuqishëm të vitit 2015.

Në këtë listë ka arritur të hyjë edhe stilisti Jason Rembert, i cili vendos për secilën dukje të Rita Orës, në të gjitha paraqitjet e saj.

Rembert është me Ritën që nga fillimi i karrierës së saj dhe gjithmonë ka arritur të bëjë që të kthehen sytë tek ajo në secilën paraqitje.

Ai është pozicionuar në vendin e dytë në këtë listë të stilistëve të fuqishëm, ndërsa THR e kanë përshruar si “arsyeja pse Rita Ora është e pëlqyera e modës nga bota e muzikës”.

Vendin e parë në këtë listë e ka stilistja e Ema Stone, Petra Flannery./koha.net/