Skena të çuditshme në Valencia: Vajza shëtit një të ri me zinxhir dhe ai sillet si një qen i llastuar

E publikuar: 01/12/2023 11:29
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

\Një video e çuditshme e regjistruar në mes të ditës në Spanjë, po qarkullon në rrjetet sociale.

Ne shohim një vajzë të re që ecte një djalë të ri me zinxhir, dhe gjithçka ndodhi në rrugën e ngarkuar Colon Street të Valenciës. Në një kohë të shkurtër, vetëm në TikTok, videoja është parë më shumë se 2.4 milionë herë.

Lakalle Blue Radio raporton se shikuesit janë më së shumti të tronditur, veçanërisht për shkak se djali sillet si një “qen i llastuar”.

Në një moment, ai shtiret se po çiftëzohet me një shtyllë, më pas urinon mbi të, ndërsa kalimtarët shikojnë skenën të hutuar.

Në videon e dytë shohim se ai bëhet “agresiv”, tenton të kafshojë kalimtarët dhe më pas një vajzë që po ecën me të.

Shumë shkruajnë në komente se nuk kanë fjalë apo emoji për të përshkruar reagimin e tyre.

Të tjerë besojnë se gjithçka është inskenuar, për të “marrë pëlqime”, e të tjerë shqetësohen për sjelljen e të rinjve.

Mijëra komente pasqyrojnë debatin intensiv dhe na mbetet t’ju pyesim, si do të reagonit nëse do të shihnit një skenë të tillë? /Telegrafi