SKANDAL: Llapi ia shet lojën Dritës, kjo është biseda (Foto)

E publikuar: 22/04/2018 14:27
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kanë mbetur edhe pak orë deri në fillimin e ndeshjes Llapi i Podujevës – Drita e Gjilanit, takim i vlefshëm për xhiron e 28’të në Vala Superligën e Kosovës.

Por pak para sfidës, IndeksOnline e ka zbuluar një bisedë të kryesisë të Dritës, trajneri Bekim Isufi, kryetari Valoni dhe drejtori sportiv, Fisnik Kërçeli

Gjatë bisedës, mësohet se kryesia e Dritës ka paguar klubin e Llapit, për t’ia lëshuar këtë takim, shkruan IndeksOnline.

“Tahir Batatina po tutet, se po thotë në Llap mundet me na e q* at nën! Se kallxoj një rast kur ja kanë lshu lojën Hysi, Prishtinës, e krejtë në stadium kanë hy tifozët dhe e kanë thy”, komunikon Fisniki me trajnerin dhe kryetarin e Dritës.

Shikoni fotot e bisedës të siguruar nga IndeksOnline…

TEMAT