S’jam pronë e deputetit / Bleona: “Kam kohë pa dashnor fiks” (Foto)

E publikuar: 20/03/2015 02:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Këngëtarja Bleona Qerreti me një status në Facebook ka mohuar zërat se ajo është në një lidhje me një deputet të Partisë Demokratike

Bleona Qerreti ka thënë se ajo nuk është në lidhje me asnjë deputet të Partisë Demokratike të Shqipërisë.

Ajo këtë e ka bërë me anë të një statusi të saj në faqen zyrtare në Facebook ku ka shkruar.

“Faleminderit për vëmendjen o ‘mendjendritur’… Dhe faleminderit që të paktën “zgjodhët” dikë nga PD-ja se do “mërzisnit” dhe Doktorin, pa jo për gjë! Si gjithmonë e meritoni notën 10 për këto ‘perla’ që imagjinoni. Më keni ngatërruar me gratë tuaja, që fatkeqësisht kanë nga këto lloj “historish”. Ju përshëndes nga LA dhe ju them që ju dua shumë!

Bleona – “Prona e Askujt””.

bleona-fb

Screen Shot 2015-03-20 at 12.14.40 AM