Si dukej Kida para dy vitesh?

E publikuar: 11/03/2015 19:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kida është njëra ndër artistet më të dashura të momentit dhe ndiqet nga shumë të rinjë. Nuk ka shumë kohë që u shfaq në skenën muzikore por, përkundër këtij fakti arriti të bëj “Boom” qysh në paraqitjet e saj të para.

Shtrohet pyetja si është dukur ajo para dy vitesh para se të ishte një person i famshëm publik? Se sa ka ndryshuar Kida gjatë kësaj periudhe kohore Prive.al ju sjellë disa fotografi të këngëtares të shkëputura nga një fotosesion. /Prive/

kida1

kida2

kida3