Shqiptari në Zvicër organizon lojë me 1.2 milionë Franga shpërblime

E publikuar: 10/07/2022 22:00
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Shqiptari në Zvicër po organizon një lojë mjaft të shtrenjtë e cila do t’i kushtoj hiç më pak se 1.2 milionë Franga .

Të gjithë mund të marrin pjesë përveç familjes së tij në Zvicër. Shikoje për kë bëhet fjalë.

 

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!