Shpërthen Jess Impiazzi…. nxjerr gjoksin në shesh I Foto

E publikuar: 16/03/2015 10:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ajo ka qenë e ftuar në një parti në qytetin e Njukasëll ku duket se ka pirë shumë.

Dhe Jess Impiazzi duket se është mposhtur nga alkooli.

25-vjeçarja është parë shumë e përhumbur dhe nga pija gabimisht ka zbuluar gjoksin.

Sa mirë do ishte të gabonte më shpesh!

Fully dressed: The Ex On The Beach star started her night more covered up in a grey leather pencil skirt and black crop top

Partying her worries away: The reality TV star met up with friends in Newcastles's bars after lashing out at Kelly in a new interview

Take that: Jess pulled down her top for the cameras as she stepped outside

 

 

jess impiazzi