SHBA/ Qëllon ish të dashurën dhe më pas vret veten para policisë

E publikuar: 11/12/2023 13:36
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një vajzë e re u qëllua nga ish i dashuri i saj, ndërsa më pas vrau veten.

YouTuber-i amerikan Hunter Avallone ishte në apartamentin e tij në Martinsburg me të dashurën e tij Holle Peno, kur ish-i i saj prej 11 vitesh e qëlloi me një plumb nga dera, duke e goditur Peno në këmbë.

Sipas postimit, ish-i dashuri i Penos, i identifikuar si Conrad në video, më pas vrau veten.

Çifti ishte ndarë disa javë më parë.