Rrëfehet 24 vjeçarja: Më detyruan të bëjë seks

21.03.2015 13:16
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Rrëfehet 24 vjeçarja: Më detyruan të bëjë seks

Policia e Sarandës arrestoi dy ditë më parë 3 të rinj për shfrytëzim prostitucioni. Një prej të ndaluarve, 23-vjeçari Olsi Muçodema, shfrytëzonte si prostitutë pikërisht nënën e fëmijës së tij.

Ndërkohë pasi është marrë në pyetje nga policia, e reja ka treguar se bënte seks me klientët që i gjente 23-vjeçari edhe në prani të fëmijës së saj dy vjeç e gjysmë, pasi nuk kishte ku ta linte.

Në një rrëfim tronditës, gruaja ka treguar se si dhunohej nga Muçodema, kur nuk pranonte të shkonte me klientët që i gjente ai.

“Olsi më thoshte se jemi të papunë, nuk kemi çfarë të hamë dhe me çfarë të jetojmë. Ai dilte për kafe dhe gjente klientët. Pastaj unë shkoja me ta në shtëpinë tonë ose në hotel, ose në shtëpinë e tyre. Kemi edhe një djalë dy vjeç e gjysmë. Olsi e ka pranuar atësinë, por nuk ka pranuar ta regjistrojmë. Olsi më ka dhunuar fizikisht, sidomos muajt e fundit. Më kapte flokët dhe më gjuante me grushte. Në një rast më dhunoi pse nuk shkoja te një klient”, ka thënë e reja.

Ajo ka treguar me lot në sy se disa herë ishte detyruar të merrte edhe të birin me vete kur prostituonte pasi nuk kishte ku ta linte, pasi nëse nuk shkonte do të përballej me  kërcënimet dhe dhunën e tutorit të saj. “Shko më thoshte, por nuk shkoja dot sepse qante djali. Ka pasur raste kur kam shkuar nëpër shtëpi për të kryer marrëdhënie seksuale, duke marrë me vete djalin, se nuk kisha ku ta lija. Olsi në një rast ka qenë prezent kur kam kryer marrëdhënie me një njeriun e tij”, ka thënë në rrëfimin e saj 24-vjeçarja. /BallkanWeb/

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Koloneli që bartë çantën e Putinit me kodet e armëve bërthamore, qëllohet me armë në shtëpinë e tij

Koloneli që bartë çantën e Putinit me kodet e armëve bërthamore, qëllohet me armë në shtëpinë e tij

Macron nën presion, takon rivalët partiakë pas humbjes së shumicës

Macron nën presion, takon rivalët partiakë pas humbjes së shumicës

Biden: Me Zelenskyn flas 3 deri në 4 herë në javë

Biden: Me Zelenskyn flas 3 deri në 4 herë në javë

​Gjermani: Pensionet rriten nga korriku

​Gjermani: Pensionet rriten nga korriku

Zelensky i adresohet popullit ukrainas: Nesër nis një javë historike

Zelensky i adresohet popullit ukrainas: Nesër nis një javë historike

“Porti i Durrësit duhet të jetë rajonal”, Rama: Marrëveshja me Kosovën u shty

“Porti i Durrësit duhet të jetë rajonal”, Rama: Marrëveshja me Kosovën u shty

Vala e të nxehtit thyen rekorde në Gjermani

Vala e të nxehtit thyen rekorde në Gjermani

Reduktimi i gazit rus, Gjermania me masa

Reduktimi i gazit rus, Gjermania me masa

Rama për Ballkanin e Hapur: Secili do të marrë pjesën e vet të asaj që i takon

Rama për Ballkanin e Hapur: Secili do të marrë pjesën e vet të asaj që i takon

Sëmuret pasagjeri që po vinte në Kosovë, aeroplani nga Zvicra bën ulje emergjente

Sëmuret pasagjeri që po vinte në Kosovë, aeroplani nga Zvicra bën ulje emergjente

Zgjedhjet në Francë: Macron humb shumicën absolute në Parlament

Zgjedhjet në Francë: Macron humb shumicën absolute në Parlament

Misteri i një avioni nisur nga Moska: Pse u ndal dhe në Beograd?

Misteri i një avioni nisur nga Moska: Pse u ndal dhe në Beograd?

Çka duhet të bëni nëse ju del gjumi para alarmit?

Çka duhet të bëni nëse ju del gjumi para alarmit?

Humbjet e mëdha në radhët e forcave ajrore, Putin “heq qafe” gjeneralin

Humbjet e mëdha në radhët e forcave ajrore, Putin “heq qafe” gjeneralin

Boris Johnson: Do të ishte një katastrofë nëse Putini do të fitonte luftën

Boris Johnson: Do të ishte një katastrofë nëse Putini do të fitonte luftën

Zelensky viziton Odesën, vijën e parë të frontit me Rusinë

Zelensky viziton Odesën, vijën e parë të frontit me Rusinë