Rita Ora nis inçizimin e këngës së re

29.03.2021 14:41
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Rita Ora nis inçizimin e këngës së re

Këngëtarja i lëshoi flokët të dielën ndërsa u kthye në studio gjatë një pushimi të rrallë nga angazhimi i saj për The Voice Australia.

Këngëtarja ra në sy me një palë pizhame me ngjyrë të zezë mëndafshi të freskët ndërsa po inçizonte vokalet në një studio regjistrimi në Sidnei, e cila ishte fotografuar duke u argëtuar pas mikrofonit, transmeton lajmi.net.

Duke shfaqur një dukje me mëngë të prera dhe pantallona të shkurtra që përputhen, veshja siguroi që Rita të tërhiqte vëmendjen ndërsa punonte për këngën e saj të re.
Duke ndarë një seri fotografish në Instagram me ndjekësit të nesërmen në mëngjes, ylli britanik u pa duke postuar një seri pozash pasi mbërriti në vendin se ku po qëndron në Sidnei.

Në mbishkrimin e fotografive, ajo shkroi: “Dje u ktheva në vendin tim të lumtur”.

Në imazhe të ndara, Rita shfaqi fizikun e saj të zbukuruar në pjesën e sipërme të prerjes së zezë dhe pantallona të shkurtra që përputhen, të cilat shfaqnin një model rreth skajit.

Rita përshtati dukjen me një gjerdan të thjeshtë në ngjyrë ylberi rreth qafës së saj, ndërsa flokët e saj të drejta bionde u shfaqën mbi shpatullën e saj të djathtë.

Ajo i përmirësoi tiparet me rimel të tymosur dhe me buzëkuq për të kompletuar pamjen e saj.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Nora dhe Akili garojnë nesër, orari dhe kundërshtarët e tyre

Nora dhe Akili garojnë nesër, orari dhe kundërshtarët e tyre

Grushte e shkelma, gruaja rreh burrin në një plazh në Turqi (Video)

Grushte e shkelma, gruaja rreh burrin në një plazh në Turqi (Video)

Emocionon Rita Ora, uron në shqip Distria Krasniqin për medaljen e artë

Emocionon Rita Ora, uron në shqip Distria Krasniqin për medaljen e artë

Gashi publikon këngën “Sleeping On My Left”

Gashi publikon këngën “Sleeping On My Left”

Befasi! Dua Lipa arrin në Tiranë, takohet me Edi Ramën

Befasi! Dua Lipa arrin në Tiranë, takohet me Edi Ramën

Osmani pritet nga Perandori i Japonisë, Naruhito

Osmani pritet nga Perandori i Japonisë, Naruhito

Madhështore, Drita barazon me gjigantin holandez Feyenoord në Ligën e Konferencës

Madhështore, Drita barazon me gjigantin holandez Feyenoord në Ligën e Konferencës

Yll Limani merr vaksinën anti-Covid

Yll Limani merr vaksinën anti-Covid

Dua Lipa realizon ëndrrën e saj, merr pushimet luksoze në Meksiko vetëm 359 dollarë nata

Dua Lipa realizon ëndrrën e saj, merr pushimet luksoze në Meksiko vetëm 359 dollarë nata

“Ndër bekimet më të shpeshta e më të mirat i kemi nga prindërit”, Mozziku uron festën me një foto familjare

“Ndër bekimet më të shpeshta e më të mirat i kemi nga prindërit”, Mozziku uron festën me një foto familjare

Lirohet nga paraburgimi babai i “Miss Universe Kosova”, Tuti Sejdiu

Lirohet nga paraburgimi babai i “Miss Universe Kosova”, Tuti Sejdiu

Fjolla Morina arrestohet në Prishtinë

Fjolla Morina arrestohet në Prishtinë

Stresi në punë shëndoshë punonjësit

Stresi në punë shëndoshë punonjësit

“Personat që kërkojnë lëmoshë punojnë për gupe kriminale”

“Personat që kërkojnë lëmoshë punojnë për gupe kriminale”

Bebe Rexha publikon video në të brendshme: Sa mendoni se peshojë

Bebe Rexha publikon video në të brendshme: Sa mendoni se peshojë

Si ndikojnë në trurin tonë lajmet politike, këshillat e ekspertëve

Si ndikojnë në trurin tonë lajmet politike, këshillat e ekspertëve