Rihanna po lanson linjën e parë të parfumit nga marka e saj ‘Fenty’

29.07.2021 18:20
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Rihanna po lanson linjën e parë të parfumit nga marka e saj ‘Fenty’

Të mërkurën pasdite, ajo ngacmoi për linjën e parfumit të saj të parë që do e lansoi nga marka Fenty.

Ndërsa promovonte sipërmarrjen e saj të fundit të biznesit, nëntë herë fituesja e Grammy ndau dy portrete bardh e zi të saj, transmeton lajmi.net.

Përveç veshjes së një xhakete lëkure të zezë, e cila varej nga supet e saj, ajo e aksesorizoi dukjen me një numër vathësh diamanti.

RiRi u sigurua që fansar e saj të dilnin se ishte afër qoshe, gjë që i gëzoi shumë, duke përfshirë Lizzo, i cili komentoi, ‘Wow’.

Në historinë e saj në Instagram, Rihanna ndau një video të një shishe parfumi me mbishkrimin “diçka sensuale, e sigurt por seksi – do të vijë në rrugën tuaj shumë shpejt”.

Në mars, superstari paraqiti një markë tregtare për një linjë produktesh dhe mjetesh për kujdesin e flokëve, duke filluar nga shampoja tek shkëlqimi i flokëve, nën emrin Fenty Hair.

Sipërmarrja e saj e përkohshme e biznesit, të cilën ajo nuk e ka konfirmuar, vjen ndërsa ajo kohët e fundit goditi frenat në linjën e saj të modës Fenty, e cila u lansua në maj 2019.

Më parë këtë vit, LVMH tha në një deklaratë se marka, me seli në Paris, do të “vihej në pritje” në pritje të kushteve më të mira – një pengesë e rrallë për grupin luksoz, i cili ka tejkaluar pandeminë COVID-19 më mirë se shumica e rivalëve.

Rihanna – e quajtur muzikantja femër më e pasur në botë në vitin 2019 – thuhet se është ‘e trishtuar’ për vendimin, por linja e saj e njohur Savage X Fenty për të brendshme, linjat kozmetike Fenty Beauty dhe Fenty Skin do të vazhdojnë.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


“Je bekimi më i madh i jetës time”- Nera ia uron ditëlindjen Sabri Fejzullahut

“Je bekimi më i madh i jetës time”- Nera ia uron ditëlindjen Sabri Fejzullahut

Lirohet nga paraburgimi Fjolla Morina

Lirohet nga paraburgimi Fjolla Morina

Çmimi i katër versioneve të reja të iPhone 13

Çmimi i katër versioneve të reja të iPhone 13

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, sjell në jetë një djalë

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, sjell në jetë një djalë

Flet 21 vjeçarja nga Vitia që punon striptiste në Amerikë

Flet 21 vjeçarja nga Vitia që punon striptiste në Amerikë

Kosovari jep puthje dhe ledhatime në takimin e parë me Adën

Kosovari jep puthje dhe ledhatime në takimin e parë me Adën

“Nëse s’i plotësoja këtë kusht, Olsa pushohej nga puna”, Sindi ia nxerrë të palarat Olsës

“Nëse s’i plotësoja këtë kusht, Olsa pushohej nga puna”, Sindi ia nxerrë të palarat Olsës

Ja si duhet të aplikoni për të marrë shtesat për lehona (Video)

Ja si duhet të aplikoni për të marrë shtesat për lehona (Video)

Habit konkurrentja e ‘Për’Puthen’: Meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat…

Habit konkurrentja e ‘Për’Puthen’: Meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat…

Shkenda Dubova në zi, i vdes babai

Shkenda Dubova në zi, i vdes babai

Dënohet me burgim Ardian Xhaferi, reperi kosovar që tentoi ta vriste Dudën

Dënohet me burgim Ardian Xhaferi, reperi kosovar që tentoi ta vriste Dudën

Kjo është konkurrentja e parë e “Big Brother Vip”

Kjo është konkurrentja e parë e “Big Brother Vip”

Don Xhoni thyen rregullat, gjobitet nga policia e Kosovës

Don Xhoni thyen rregullat, gjobitet nga policia e Kosovës

Tea publikon fotografinë e të dashurit misterioz në rrjete sociale

Tea publikon fotografinë e të dashurit misterioz në rrjete sociale

Greqia në epërsi kundër Kosovës pas pjesës së parë

Greqia në epërsi kundër Kosovës pas pjesës së parë

Moderatori i njohur kosovar me postim prekës për grimeren 26-vjeçare që vdiq nga Covid-19

Moderatori i njohur kosovar me postim prekës për grimeren 26-vjeçare që vdiq nga Covid-19