Pushimet e Karrueche Tran (Foto +18)

E publikuar: 19/03/2015 10:40
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Përhapja me shpejtësi e lajmit se Chris Brown ishte babai i djalit të një mikeshe të tij gjeti sërish ‘single’ Karrueche Tran. 

Prej një muaji Karrueche dhe Chris nuk janë parë më me njëri-tjetrin. Duke dashur të harrojë ndarjen e radhës, modelja amerikane ka udhëtuar në Kankun të Meksikës për të treguar linjat e saj.

Bukuroshja amerikane shoqërohej në këtë udhëtim nga këngëtarja Christina Milian dhe që të dyja nuk mund të qendronin pa shpërndarë në rrjetet sociale fotot nga pushimet e tyre. / Top Channel