Prezantuese plak, por të pasme të reja flak (Foto)

E publikuar: 13/03/2015 13:07
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Prezantuesja australiane Kerri-Anne Kennerley është shfaqur shumë e hijshme gjatë një evenimenti.

Por, 61-vjeçarja është përballur me një incident për shkak të fustanit të komplikuar.

Ajo ka zbuluar pa dashje të pasmet.

Ndërkohë, edhe pse 61-vjeçare, ajo është në një formë të shkëlqyer dhe shumë seksi.

2015 ASTRA Awards - Arrivals

 

Cheeky! The TV veteran's daring gown gave a glimpse of her shapely figure, which she achieves with weight training and and eating well

Lapping up the attention: The 61-year-old was certainly enjoying having all eyes on her 

Taking the plunge: The veteran TV star's dress also showed off her ample cleavage