Pornostarja shqiptare: Meshkujt shqiptarë të dobët në seks, dua t’i mësoj (Foto +18)

E publikuar: 04/04/2015 15:08
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Breanne Benson është një aktore ponrografike amerikane me paraardhës shqiptarë.

Benson është pseudonimi i saj që e ndërron shpesh, po ashtu si ngjyrën e flokëve.

Ajo është në një karrierë në ngritje dhe thotë se pornografia ka qenë endrra e saj dhe ka dëshirë të bëjë një karrierë të gjatë.

Gjëja më e bukur që ajo mendon se mund të bëjë përveç aktrimit, është të shohë të tjerët duke bërë seks.

Ajo shtoi se një kënaqësi që i fal puna e saj është se njerëzit e shohin dhe mësojnë nga ajo, duke praktikuar të njëjtat metoda seksi edhe në shtëpinë e tyre.

breanne benson