PO NDODH: Seks treshe në pishinën e Big Brother (Top Channel)

E publikuar: 16/03/2015 17:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Në këto momente kanë filluar skena seksi live në Top Channel. Big Brother është shndëruar në film X-channel.

Djemte e Big Brother Albania kthehen ne big sister. Djemte vishen si femra ne shtepine e Big brother albania. Kjo ishte loja e radhes me efekt te dyfishte per publikun shqiptar. Defrimi duke u veshur si femra te burave te shtepise se big brother nuk ishte e vetmja arsye. Ajo qe kerkohej nga kjo loje ishte sensibilizimi i publikut per diten e homove ne Shqiperi.

Screen Shot 2015-03-16 at 5.24.51 PMEdhe pse, shyqyr Zotit deshtuan per te manifestuar ne shesh deshiren e tyre shtazarake, duke kenaqur keshtu te gjithe mrojtesit e vlerave dhe te moralit ne shoqerine shqiptare, ato arriten ta kryejne me ndikimin e tyre ne mediat e trushplarese e te pacipa ne ekranet e televizionit publik top-kurva.
Top-Kurva.com e kishte ideuar me kujdes kete shfaqje jo vetem per argetim, por per te kryer detyren e rradhes ne kuader te procesit te degjenerimit te shoqerise tone.

Top Channel ka kaluar çdo kufij të etikës dhe amoralitetit shoqëror. Prej disa dituesh skenat seksi dhe erotizmi live kanë pyshtuar ekranin nga aktorët e Big Brother. Në këto momente dy homoseksual nudo pø fërkojnë njëri-tjetrin. Duke inskenuar skena homoseksualësh apo të dashuruarish ata paguhen

 

Screen Shot 2015-03-16 at 5.20.54 PMnë rolin e tyre gjoja sikur janë natyrshëm në botën e Big Brother. Në të vërtetë ata janë përzgjedhur nga stafi Top Channel që të aktrojnë dhe interpretojnë me qëllim audeience por ky teatër amoraliteti po infekton gjithë shoqërinë. /opozita.com/