PO NDODH: Seks treshe në pishinën e Big Brother (Top Channel)

16.03.2015 17:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
PO NDODH: Seks treshe në pishinën e Big Brother (Top Channel)

Në këto momente kanë filluar skena seksi live në Top Channel. Big Brother është shndëruar në film X-channel.

Djemte e Big Brother Albania kthehen ne big sister. Djemte vishen si femra ne shtepine e Big brother albania. Kjo ishte loja e radhes me efekt te dyfishte per publikun shqiptar. Defrimi duke u veshur si femra te burave te shtepise se big brother nuk ishte e vetmja arsye. Ajo qe kerkohej nga kjo loje ishte sensibilizimi i publikut per diten e homove ne Shqiperi.

Screen Shot 2015-03-16 at 5.24.51 PMEdhe pse, shyqyr Zotit deshtuan per te manifestuar ne shesh deshiren e tyre shtazarake, duke kenaqur keshtu te gjithe mrojtesit e vlerave dhe te moralit ne shoqerine shqiptare, ato arriten ta kryejne me ndikimin e tyre ne mediat e trushplarese e te pacipa ne ekranet e televizionit publik top-kurva.
Top-Kurva.com e kishte ideuar me kujdes kete shfaqje jo vetem per argetim, por per te kryer detyren e rradhes ne kuader te procesit te degjenerimit te shoqerise tone.

Top Channel ka kaluar çdo kufij të etikës dhe amoralitetit shoqëror. Prej disa dituesh skenat seksi dhe erotizmi live kanë pyshtuar ekranin nga aktorët e Big Brother. Në këto momente dy homoseksual nudo pø fërkojnë njëri-tjetrin. Duke inskenuar skena homoseksualësh apo të dashuruarish ata paguhen

 

Screen Shot 2015-03-16 at 5.20.54 PMnë rolin e tyre gjoja sikur janë natyrshëm në botën e Big Brother. Në të vërtetë ata janë përzgjedhur nga stafi Top Channel që të aktrojnë dhe interpretojnë me qëllim audeience por ky teatër amoraliteti po infekton gjithë shoqërinë. /opozita.com/

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dueti më i ri nga Ledri e Lluni “Narcos Albania”

Dueti më i ri nga Ledri e Lluni “Narcos Albania”

Johnny Depp i ndodh e papritura me rrjetet sociale

Johnny Depp i ndodh e papritura me rrjetet sociale

Ramush Haradinaj për Noizyn dhe Loredanën: Miq të veçantë

Ramush Haradinaj për Noizyn dhe Loredanën: Miq të veçantë

Pique po e vazhdon lidhjen me të dashurën 22-vjeçare, çifti është parë bashkë në veturën e futbollistit

Pique po e vazhdon lidhjen me të dashurën 22-vjeçare, çifti është parë bashkë në veturën e futbollistit

Megan Markle është e gjatë 171 cm dhe peshon 50 kg: për të qenë e dobët, ajo ha këtë ushqim çdo ditë!

Megan Markle është e gjatë 171 cm dhe peshon 50 kg: për të qenë e dobët, ajo ha këtë ushqim çdo ditë!

Justin Bieber anulon koncertet për shkak të paralizës në fytyrë

Justin Bieber anulon koncertet për shkak të paralizës në fytyrë

Shakira thuhet se punësoi detektivë për të zbuluar tradhtinë e Piques

Shakira thuhet se punësoi detektivë për të zbuluar tradhtinë e Piques

‘Sekreti’ i Bebe Rexhës që do t’i shpëtojë të gjitha vajzat

‘Sekreti’ i Bebe Rexhës që do t’i shpëtojë të gjitha vajzat

Gjiko flet për rastin e akuzave të dhunimit: Gjendja ime emocionale ka qenë e rëndë

Gjiko flet për rastin e akuzave të dhunimit: Gjendja ime emocionale ka qenë e rëndë

Ledri Vula ka lansuar këngën e tij më të re, “Monaco”

Ledri Vula ka lansuar këngën e tij më të re, “Monaco”

A mundet Johnny Depp ta “ringjallë” karrierën pas fitores në gjykatë?

A mundet Johnny Depp ta “ringjallë” karrierën pas fitores në gjykatë?

Ndahet Pique dhe Shakira, këngëtarja e kapi me një tjetër femër

Ndahet Pique dhe Shakira, këngëtarja e kapi me një tjetër femër

Pas tragjedisë në Ferizaj, Fero përjetëson “Strellën” në trup (FOTO)

Pas tragjedisë në Ferizaj, Fero përjetëson “Strellën” në trup (FOTO)

Fituesit e Eurovizionit e shesin trofeun për të blerë dronë për Ukrainën

Fituesit e Eurovizionit e shesin trofeun për të blerë dronë për Ukrainën

Avokati i Johnny Deep provimin e jurisprudencës e dha në Kosovë

Avokati i Johnny Deep provimin e jurisprudencës e dha në Kosovë

U kapën “mat” në Itali, Bora Zemani konfirmon ribashkimin me Donaldin?

U kapën “mat” në Itali, Bora Zemani konfirmon ribashkimin me Donaldin?