Pas pesë vitesh që nga lansimi i albumit, Rihanna njofton se do publikojë një këngë të re

25.03.2021 16:37
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Pas pesë vitesh që nga lansimi i albumit, Rihanna njofton se do publikojë një këngë të re

Të mërkurën, (dje) nëntë herë fituesja e Grammy, Rihanna ngacmoi me komentin duke shkruar së shpejti do të publikojë një këngë të re.

Diva e muzikës pop po festonte momentin historik të të qenit artistja e parë femër me ngjyrë që ka një album të kalojë pesë vite rresht në Billboard 200, transmeton lajmi.net.

“Mirënjohëse për mbështetjen e fansave në rrethin tim”, shkroi Riri – e cila mburret me 330.1 milion ndjekës të mediave sociale. “Urime për të gjithë ata që kontribuan në këtë epokë, faleminderit ekip”, ka shkruar tutje Rihanna.

Një përdorues i Instagramit e nxiti atë të tregonte se shumë shpejti do lansojë një këngë, Rihanna u përgjigj: “Mendoj se duhet së shpejti”.

Ishte azhurnimi i parë që CEO i Fenty Beauty ka dhënë për albumin e saj të nëntë në studio të vonuar prej shumë muajsh pas paralajmërimit.

“Unë jam gjithmonë duke punuar në muzikë dhe kur të jem gati ta jap atë në mënyrën që unë ndjehem e mirë, do të dalë,” tha artistja e njohur korrikun e kaluar për ET.

“Ju nuk do të zhgënjeheni kur të ndodhë. Do të jetë e vlefshme. Unë nuk do ta nxjerr vetëm sepse njerëzit po presin. Është zgjatur kaq shumë, do ta bëj të vlefshme”, ka thënë Riri.

Ndryshe, Rihanna ka qenë duke u përqendruar në kompaninë e saj të kozmetikës, librin e tryezës së kafesë dhe linjën e brendshme tre-vjeçare me vlerë të raportuar prej 1 miliard dollarësh.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kosova në ditë zie për viktimat në Kroaci, këta artistë nuk i anuluan koncertet

Kosova në ditë zie për viktimat në Kroaci, këta artistë nuk i anuluan koncertet

Diskotekat në Kosovë nuk respektojnë Ditën e Zisë, organizojnë ndeja

Diskotekat në Kosovë nuk respektojnë Ditën e Zisë, organizojnë ndeja

Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

Tayna ka gati “bombën” e radhës, publikon pjesë nga prapaskenat e këngës së re

Tayna ka gati “bombën” e radhës, publikon pjesë nga prapaskenat e këngës së re

“Zemra gjak po më pikon, loti për ju nuk ndalet”, Sabriu Fejzullahu shprehet i zemërthyer për viktimat në Kroaci

“Zemra gjak po më pikon, loti për ju nuk ndalet”, Sabriu Fejzullahu shprehet i zemërthyer për viktimat në Kroaci

Toni Kuka: Jemi të tronditur në Japoninë e largët me ngjarjen e ndodhur në Kroaci me bashkëatdhetarët tanë

Toni Kuka: Jemi të tronditur në Japoninë e largët me ngjarjen e ndodhur në Kroaci me bashkëatdhetarët tanë

Majlinda Kelmendi në sytë e shoqes së saj: Ajo është e para, i ka arritur të gjitha (VIDEO)

Majlinda Kelmendi në sytë e shoqes së saj: Ajo është e para, i ka arritur të gjitha (VIDEO)

Nora dhe Akili garojnë nesër, orari dhe kundërshtarët e tyre

Nora dhe Akili garojnë nesër, orari dhe kundërshtarët e tyre

Grushte e shkelma, gruaja rreh burrin në një plazh në Turqi (Video)

Grushte e shkelma, gruaja rreh burrin në një plazh në Turqi (Video)

Emocionon Rita Ora, uron në shqip Distria Krasniqin për medaljen e artë

Emocionon Rita Ora, uron në shqip Distria Krasniqin për medaljen e artë

Gashi publikon këngën “Sleeping On My Left”

Gashi publikon këngën “Sleeping On My Left”

Befasi! Dua Lipa arrin në Tiranë, takohet me Edi Ramën

Befasi! Dua Lipa arrin në Tiranë, takohet me Edi Ramën

Osmani pritet nga Perandori i Japonisë, Naruhito

Osmani pritet nga Perandori i Japonisë, Naruhito

Madhështore, Drita barazon me gjigantin holandez Feyenoord në Ligën e Konferencës

Madhështore, Drita barazon me gjigantin holandez Feyenoord në Ligën e Konferencës

Yll Limani merr vaksinën anti-Covid

Yll Limani merr vaksinën anti-Covid

Dua Lipa realizon ëndrrën e saj, merr pushimet luksoze në Meksiko vetëm 359 dollarë nata

Dua Lipa realizon ëndrrën e saj, merr pushimet luksoze në Meksiko vetëm 359 dollarë nata