Nora Istrefi dhe moda e saj “e grisur”

E publikuar: 16/03/2015 22:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ajo i preferon shumë pantollonat xhins, e gjithmonë i ka veshur ato, por kaq të grisura kurrë më parë. E kemi fjalën për këngëtaren Nora Istrefi që edhe kur ishte me elegante dhe jo shtatzënë nuk i ka pasur kaq shumë të grisura pantollonat ku tregojnë edhe të pasmes e saja./BS/