Morena Taraku me foto të nxehta nga SHBA (Foto)

E publikuar: 20/03/2015 11:11
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku ka sjellë disa imazhe të nxehta nga Kalifornia.

Ajo po pushon në Los Angeles.

Këngëtarja ka paralajmëruar mbërritjen e hitit “Love, love”.