Momenti kur Madonna rrëzohet në skenë (VIDEO)

E publikuar: 20/02/2024 22:11
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Madonna është rrëzuar në skenë teksa ishte duke performuar këngën e saj “Open Your Heart”.

Teksa ishte duke kënduar, një valltar i saj e tërhoqi karrigen dhe pasi u rrëzua vetë, mori me vete edhe artisten.

Megjithatë, ajo vazhdoi performancën nga skena duke u kthyer me shpinë. Një balerin tjetër e ndihmoi të ngrihej dhe ajo vazhdoi me një buzëqeshje në fytyrë.