Modelja ruse që të lë pa frymë (FOTO +18)

14.03.2015 01:59
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Modelja ruse që të lë pa frymë (FOTO +18)

Helga Lovekaty nuk ka pasion vetëm modën, por edhe futbollin.Ajo është një fanse e zjarrtë e Zenitit të Shën Peterburgut.Modelja ruse e ka shprehur shpesh dashurinë për djemtë e Zenitit madje ka hedhur një status ku i përgëzon dje pas…

Helga Lovekaty nuk ka pasion vetëm modën, por edhe futbollin.

Ajo është një fanse e zjarrtë e Zenitit të Shën Peterburgut.

Modelja ruse e ka shprehur shpesh dashurinë për djemtë e Zenitit madje ka hedhur një status ku i përgëzon dje pas fitores ndaj Torinos.

Më një fanse si Helga, futbolli bëhet më i bukur.

helga lovekaty

/express/

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

Nuk fshihen më, Melisa dhe Andi shkëmbejnë puthje në mes të emisionit

Nuk fshihen më, Melisa dhe Andi shkëmbejnë puthje në mes të emisionit

Puthje, lot e përqafime- Jasmina dhe Andi emocionojnë gjatë largimit nga “Përputhen”

Puthje, lot e përqafime- Jasmina dhe Andi emocionojnë gjatë largimit nga “Përputhen”

Ledri Vula: Do të ‘gjuajmë me hite’ sivjet

Ledri Vula: Do të ‘gjuajmë me hite’ sivjet

Atdheu tregon momentin e sikletshëm – Një burrë më tha: Gruaja ime të ka fiksim

Atdheu tregon momentin e sikletshëm – Një burrë më tha: Gruaja ime të ka fiksim

Morena Taraku reagon ndaj sjelljes së doktorit në Podujevë, ka një kërkesë për Albin Kurtin

Morena Taraku reagon ndaj sjelljes së doktorit në Podujevë, ka një kërkesë për Albin Kurtin

Në muajin e Ramazanit, Don Xhoni ndihmon pesë familje në nevojë

Në muajin e Ramazanit, Don Xhoni ndihmon pesë familje në nevojë

Rita Ora mahnitet me muralin e saj të bërë në ndërtesën e lartë në Ferizaj

Rita Ora mahnitet me muralin e saj të bërë në ndërtesën e lartë në Ferizaj

Rita Ora ekspozon linjat në veshje sportive

Rita Ora ekspozon linjat në veshje sportive

Don Xhoni publikon këngën e re “Maffia”

Don Xhoni publikon këngën e re “Maffia”

Bebe Rexha do të performojë në ngjarjen e njohur “WrestleMania” gjatë fundjavës

Bebe Rexha do të performojë në ngjarjen e njohur “WrestleMania” gjatë fundjavës

Dua Lipa duket e mrekullueshme në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

Dua Lipa duket e mrekullueshme në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

Rita Ora publikon fotografi të Vjosa Osmanit: Urime Presidentja e re e Kosovës

Rita Ora publikon fotografi të Vjosa Osmanit: Urime Presidentja e re e Kosovës

Jasmina dhe Andi më në fund u pajtuan me një puthje

Jasmina dhe Andi më në fund u pajtuan me një puthje

Adelina Tahiri e veshur me një kombinim perfekt

Adelina Tahiri e veshur me një kombinim perfekt

Skerdi lanson këngën e re “Bespreme”

Skerdi lanson këngën e re “Bespreme”