Mediat boshnjake: Arkani është gjallë

07.03.2015 18:50
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Mediat boshnjake: Arkani është gjallë

Mediat boshnjake shkruajnë se krimineli famëkeq serb, Zhelko Razhnatoviq – Arkan, është gjallë dhe shëndoshë “si topi” dhe se së fundi është parë në Tajlandë i shoqëruar me bashkëshorten e tij, këngëtaren Ceca.

Këto media përkujtojnë edhe ditën e varrimit të kriminelit, ku Ceca nuk lejoi askënd ta shikojë trupin e pajetë të kriminelit Arkan, por edhe deklaratën e djalit të tij, Velkos, i cili ditë më parë kishte thënë publikisht se “babai im është gjallë dhe shëndosh”.

“Ai më dërgoi dhuratë për datëlindje”, ka thënë ai, transmeton Telegrafi.

Gjithashtu, në mënyrë natyrale rrjedhin pyetjet se pse Ceca pas gjithë këtyre viteve nuk është martuar sërish, pse nuk është cekur ndonjë i dashur i saj, dhe se pse gjithmonë shoqërohet me miqtë e burrit të saj të ndjerë.

Si dëshmi vendimtare, mediat boshnjake cekin fotografitë e këngëtares Ceca, e cila vazhdimisht publikon imazhe nga pushimet, ndërsa kurrë nuk shihet qartazi mashkulli që e shoqëron në ato momente.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Zelensky i drejtohet bjellorusëve: Mos lejoni të përfshiheni në luftë

Zelensky i drejtohet bjellorusëve: Mos lejoni të përfshiheni në luftë

Rusia shpall “non grata” tetë diplomatë grekë/ Kremlini ‘acarohet’ me Greqinë që po ndihmon me armë Ukrainën

Rusia shpall “non grata” tetë diplomatë grekë/ Kremlini ‘acarohet’ me Greqinë që po ndihmon me armë Ukrainën

Vrau një punëtore për shkak se i qitën shumë majonezë në sandviç

Vrau një punëtore për shkak se i qitën shumë majonezë në sandviç

Ukraina: Mbi 34,700 trupa ruse të vrarë në luftë

Ukraina: Mbi 34,700 trupa ruse të vrarë në luftë

Koloneli që bartë çantën e Putinit me kodet e armëve bërthamore, qëllohet me armë në shtëpinë e tij

Koloneli që bartë çantën e Putinit me kodet e armëve bërthamore, qëllohet me armë në shtëpinë e tij

Macron nën presion, takon rivalët partiakë pas humbjes së shumicës

Macron nën presion, takon rivalët partiakë pas humbjes së shumicës

Biden: Me Zelenskyn flas 3 deri në 4 herë në javë

Biden: Me Zelenskyn flas 3 deri në 4 herë në javë

​Gjermani: Pensionet rriten nga korriku

​Gjermani: Pensionet rriten nga korriku

Zelensky i adresohet popullit ukrainas: Nesër nis një javë historike

Zelensky i adresohet popullit ukrainas: Nesër nis një javë historike

“Porti i Durrësit duhet të jetë rajonal”, Rama: Marrëveshja me Kosovën u shty

“Porti i Durrësit duhet të jetë rajonal”, Rama: Marrëveshja me Kosovën u shty

Vala e të nxehtit thyen rekorde në Gjermani

Vala e të nxehtit thyen rekorde në Gjermani

Reduktimi i gazit rus, Gjermania me masa

Reduktimi i gazit rus, Gjermania me masa

Rama për Ballkanin e Hapur: Secili do të marrë pjesën e vet të asaj që i takon

Rama për Ballkanin e Hapur: Secili do të marrë pjesën e vet të asaj që i takon

Sëmuret pasagjeri që po vinte në Kosovë, aeroplani nga Zvicra bën ulje emergjente

Sëmuret pasagjeri që po vinte në Kosovë, aeroplani nga Zvicra bën ulje emergjente

Zgjedhjet në Francë: Macron humb shumicën absolute në Parlament

Zgjedhjet në Francë: Macron humb shumicën absolute në Parlament

Misteri i një avioni nisur nga Moska: Pse u ndal dhe në Beograd?

Misteri i një avioni nisur nga Moska: Pse u ndal dhe në Beograd?