Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, thashethem apo e vërtetë?

21.03.2015 21:20
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, thashethem apo e vërtetë?

Dy personazhe të njohur të botës së show biz-it, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, janë vënë në fokus të mediave online përgjatë kësaj jave.

Moderatorja bukuroshe e Top Channel, mendohet të jetë duke jetuar një romancë dashurie me reperin kosovar, Getoar Selimi. Sipas shtypit rozë, burime pranë këngëtarit jo vetëm e kanë konfirmuar, por edhe kanë deklaruar se “zyrtarisht” kjo lidhje ka nisur qysh prej muajit nëntor. Po të njëjtat burime, sipas “Buetooth”, citojnë se Geti është transferuar në Tiranë përkohësisht edhe për arsye të Marinës.

Por e bukura e kësaj jave ka qenë lajmi i publikuar nga mediat kosovare për një propozim të mundshëm martese që reperi i ka bërë Marinës. Menjëherë pas daljes së lajmit, të dy personazhet e kanë përgënjeshtruar, duke publikuar në profilet e tyre sociale të njëjtin status:

“Të flasësh pa fakte e me thashetheme është si të gjuash me armë pa fishekë”. Pavarësisht deklaratës së përbashkët, zërat për një lidhje të mundshme nuk u shuan, me gjithë kujdesin maksimal të të dyve për të qëndruar sa më larg vëmendjes mediatike. E kontaktuar nga “Bluetooth”, Marina nuk pranon, as mohon asgjë, vetëm ka pohuar: “Më ka lodhur kjo histori”. E gjitha duket se është një histori e stisur mediatike apo ka diçka të vërtetë brenda saj?

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dueti më i ri nga Ledri e Lluni “Narcos Albania”

Dueti më i ri nga Ledri e Lluni “Narcos Albania”

Johnny Depp i ndodh e papritura me rrjetet sociale

Johnny Depp i ndodh e papritura me rrjetet sociale

Ramush Haradinaj për Noizyn dhe Loredanën: Miq të veçantë

Ramush Haradinaj për Noizyn dhe Loredanën: Miq të veçantë

Pique po e vazhdon lidhjen me të dashurën 22-vjeçare, çifti është parë bashkë në veturën e futbollistit

Pique po e vazhdon lidhjen me të dashurën 22-vjeçare, çifti është parë bashkë në veturën e futbollistit

Megan Markle është e gjatë 171 cm dhe peshon 50 kg: për të qenë e dobët, ajo ha këtë ushqim çdo ditë!

Megan Markle është e gjatë 171 cm dhe peshon 50 kg: për të qenë e dobët, ajo ha këtë ushqim çdo ditë!

Justin Bieber anulon koncertet për shkak të paralizës në fytyrë

Justin Bieber anulon koncertet për shkak të paralizës në fytyrë

Shakira thuhet se punësoi detektivë për të zbuluar tradhtinë e Piques

Shakira thuhet se punësoi detektivë për të zbuluar tradhtinë e Piques

‘Sekreti’ i Bebe Rexhës që do t’i shpëtojë të gjitha vajzat

‘Sekreti’ i Bebe Rexhës që do t’i shpëtojë të gjitha vajzat

Gjiko flet për rastin e akuzave të dhunimit: Gjendja ime emocionale ka qenë e rëndë

Gjiko flet për rastin e akuzave të dhunimit: Gjendja ime emocionale ka qenë e rëndë

Ledri Vula ka lansuar këngën e tij më të re, “Monaco”

Ledri Vula ka lansuar këngën e tij më të re, “Monaco”

A mundet Johnny Depp ta “ringjallë” karrierën pas fitores në gjykatë?

A mundet Johnny Depp ta “ringjallë” karrierën pas fitores në gjykatë?

Ndahet Pique dhe Shakira, këngëtarja e kapi me një tjetër femër

Ndahet Pique dhe Shakira, këngëtarja e kapi me një tjetër femër

Pas tragjedisë në Ferizaj, Fero përjetëson “Strellën” në trup (FOTO)

Pas tragjedisë në Ferizaj, Fero përjetëson “Strellën” në trup (FOTO)

Fituesit e Eurovizionit e shesin trofeun për të blerë dronë për Ukrainën

Fituesit e Eurovizionit e shesin trofeun për të blerë dronë për Ukrainën

Avokati i Johnny Deep provimin e jurisprudencës e dha në Kosovë

Avokati i Johnny Deep provimin e jurisprudencës e dha në Kosovë

U kapën “mat” në Itali, Bora Zemani konfirmon ribashkimin me Donaldin?

U kapën “mat” në Itali, Bora Zemani konfirmon ribashkimin me Donaldin?