Liberta ‘chill’ në vaskën me shkumë (Foto)

E publikuar: 14/03/2015 11:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Është ndër prezantueset më seksi në televizionet tona, dhe shpesh herë dinë të jetë shumë ‘provokative’ me veshjet e saja në emisioni ‘Prive’ të cilin ajo drejton.

Është kjo Liberta Spahiu e cila mbrëmë ka publikuar një foto në “Instagram” ku shihet e vetme në një vaskë përplotë shkumë dhe duke shijuar relaksimin në vaskë edhe me një gotë shampanje./Indeksonline/