Lajm mesnate: Enca del në magjistrale për të sjellë aksidente në trafik

12.03.2015 23:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Lajm mesnate: Enca del në magjistrale për të sjellë aksidente në trafik

Njëra nga më të përfolurat, më të diskutuarat më të publikuarat nëpër portalet tona padyshim se është këngëtarja jonë e re për nga mosha, por me famë jo të vogël dhe shumë e pëlqyera e publikut tonë Enca Haxhija.

Ajo tani përcillet për çdo fjalë, për çdo hap që bën. E përcollën edhe këtu, tek është fotografuar para veturës. Kjo foto mjaft provokative për lexuesit që e shohin. Por edhe live edhe më shumë provokuese, sidomos për kalimtarët që e shohin në këtë magjistrale, tek mund të ketë edhe pasoja aksidentale.

Bukuria e saj të merr sytë, më shumë se dielli. /g.d./Kosovarja/

enca

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

Nuk fshihen më, Melisa dhe Andi shkëmbejnë puthje në mes të emisionit

Nuk fshihen më, Melisa dhe Andi shkëmbejnë puthje në mes të emisionit

Puthje, lot e përqafime- Jasmina dhe Andi emocionojnë gjatë largimit nga “Përputhen”

Puthje, lot e përqafime- Jasmina dhe Andi emocionojnë gjatë largimit nga “Përputhen”

Ledri Vula: Do të ‘gjuajmë me hite’ sivjet

Ledri Vula: Do të ‘gjuajmë me hite’ sivjet

Atdheu tregon momentin e sikletshëm – Një burrë më tha: Gruaja ime të ka fiksim

Atdheu tregon momentin e sikletshëm – Një burrë më tha: Gruaja ime të ka fiksim

Morena Taraku reagon ndaj sjelljes së doktorit në Podujevë, ka një kërkesë për Albin Kurtin

Morena Taraku reagon ndaj sjelljes së doktorit në Podujevë, ka një kërkesë për Albin Kurtin

Në muajin e Ramazanit, Don Xhoni ndihmon pesë familje në nevojë

Në muajin e Ramazanit, Don Xhoni ndihmon pesë familje në nevojë

Rita Ora mahnitet me muralin e saj të bërë në ndërtesën e lartë në Ferizaj

Rita Ora mahnitet me muralin e saj të bërë në ndërtesën e lartë në Ferizaj

Rita Ora ekspozon linjat në veshje sportive

Rita Ora ekspozon linjat në veshje sportive

Don Xhoni publikon këngën e re “Maffia”

Don Xhoni publikon këngën e re “Maffia”

Bebe Rexha do të performojë në ngjarjen e njohur “WrestleMania” gjatë fundjavës

Bebe Rexha do të performojë në ngjarjen e njohur “WrestleMania” gjatë fundjavës

Dua Lipa duket e mrekullueshme në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

Dua Lipa duket e mrekullueshme në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

Rita Ora publikon fotografi të Vjosa Osmanit: Urime Presidentja e re e Kosovës

Rita Ora publikon fotografi të Vjosa Osmanit: Urime Presidentja e re e Kosovës

Jasmina dhe Andi më në fund u pajtuan me një puthje

Jasmina dhe Andi më në fund u pajtuan me një puthje

Adelina Tahiri e veshur me një kombinim perfekt

Adelina Tahiri e veshur me një kombinim perfekt

Skerdi lanson këngën e re “Bespreme”

Skerdi lanson këngën e re “Bespreme”