Lajm mesnate: Enca del në magjistrale për të sjellë aksidente në trafik

E publikuar: 12/03/2015 23:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Njëra nga më të përfolurat, më të diskutuarat më të publikuarat nëpër portalet tona padyshim se është këngëtarja jonë e re për nga mosha, por me famë jo të vogël dhe shumë e pëlqyera e publikut tonë Enca Haxhija.

Ajo tani përcillet për çdo fjalë, për çdo hap që bën. E përcollën edhe këtu, tek është fotografuar para veturës. Kjo foto mjaft provokative për lexuesit që e shohin. Por edhe live edhe më shumë provokuese, sidomos për kalimtarët që e shohin në këtë magjistrale, tek mund të ketë edhe pasoja aksidentale.

Bukuria e saj të merr sytë, më shumë se dielli. /g.d./Kosovarja/

enca