Kush ia shpëtoi jetën Rihanna-s?

E publikuar: 17/03/2015 16:10
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ylli i muzikës Rihanna ka thënë se televizioni i ka ‘shpëtuar jetën”.

Këngëtarja e hitit ‘Diamond’ ka simpati për shout reale në television, pasi e relaksojnë nga puna dhe agjenda e ngarkuar me koncerte. “Kur je duke punuuar e harron televizionin, por ai ma ka shpëtuar jetën, sa herë jam kthyer në dhomën e hotelit’ E adhuroj televizionin dhe shikoj gjithçka aty”, ka thënë Rihanna.