Krasniqi: Kurti s’guxon ta kthejë Kosovën në diktaturë, do të thërrasim seancë të jashtëzakonshme

E publikuar: 02/09/2022 15:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi është takuar me Kryetarin e Këshillit Grevist të BSPK-së, Rrahman Jashari dhe nënkryetarin i Këshillit Grevist, Ali Gashi, raporton Ekonomia Online.