Kjo është vajza 19 vjeçare e Eminemit (FOTO)

E publikuar: 18/03/2015 15:54
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ka zgjuar kureshtjen e shumë përdoruesve të Twitter vajza 19 vjeçare e reperit të njohur Eminem.

Vajza e Eminem, Hailie Jade Scott Mathers është tani një grua 19-vjeçare dhe është popullarizuar fuqishëm vetëm nga fotot e saj të shpërndara në rrjetin social Twitter. Ajo është një femër e bukur dhe ka fituar simpatinë e mira ndjekësve në profilin e saj në twitter.

Fotot e biondes Hailie Jade Scott Mathers kanë marrë me mira komente lavdëruese dhe po vlerësohet si bukuroshja simpatike. /Infokusi.com


EMINEMS-DAUGHTER-HAILIE-JADE-SCOTT-MATHERS-NEW-2011-youtube-27761672-960-640

hailie-jade-scott-mathers

hailie_jade_mathers_hailie_72891600_5XNn9vX.sized