Kjo është shoqja e ngushtë e Amber Rose

E publikuar: 16/03/2015 21:49
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Kur mikesha më e ngushtë është modelja Amber Rose është e vështirë që të tërheqësh vemendjen e të tjerëve, por ky nuk është rasti i Blac Chyna.

Siç shkruan Dailystar, Chyna është krahu i djathtë i Rose dhe nuk mbetet prapa kur vjen puna tek format bombastike.

Në disa foto të publikuar në Instagram, 26 – vjeçarja shfaqet e veshur me bikini duke nxjerrë në pah trupin e saj që konkuron dhe vetë mikeshën e saj Amber Rose./tvklan.al/

chyna

chyna2

 

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!