Kjo është banorja që u eliminua sonte nga shtëpia e BBVA 3

E publikuar: 11/02/2024 00:03
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Astrologia e njohur, Meri Shehu u eleminua sonte nga shtëpia e famshme e Big Brother VIP Albania 3.

Në nominim ishte edhe Ilnisa Agolli dhe Gazmendi.

Meri nuk ka biletë të fatit, pasi Rike nuk ia kishte dhuruar asaj kur e kishte si sfidë nga Vëllai i Madh në javën e parë të këtij spektakli.