Kika nga Peja ngacmon djemtë e BigBrother’it – A është homoseksual?

13.03.2015 16:07
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Kika nga Peja ngacmon djemtë e BigBrother’it – A është homoseksual?

Dita është e bukur dhe banorët dalin të qëndrojnë në oborr. Disa prej tyre vazhdojnë të flenë dhe Eleonora shkon në dhomën e gjumit për t’i zgjuar. Ka kaluar mesdita dhe më në fund të gjithë janë zgjuar.

Teksa shijojnë diellin, nisin edhe shakatë e ngacmimet, teksa një pjesë e djemve bëjnë stërvitje për të mbajtur trupin në formë. Eleonora ngacmon me shaka Marinën në lidhje me Diedonin, ndërsa Kika nis të ngacmojë djemtë.

Kika edhe më parë ka ngacmuar djemtë e shtëpisë dhe këtë ata e kanë komentuar si një lojë të zgjuar nga ana e tij, ndërsa qeshin. Kështu Kika ngacmon duke hedhur batuta të herëpashershme Fatjonit, ndërsa të tjerët qeshin. Ai puth djemtë Sokolin në kokë dhe Fabianin dhe Fatjonin në faqe e në shpatull.

Më pas teksa rrinë në oborr Kika duke qeshur thotë se tashmë ata do të dalin nëpër gazeta duke aluduar si titull “Kika i vardiset Fatjonit”. Ngacmimet e tij janë të herëpashershme dhe shoqërohen me batuta e të qeshura edhe nga pjesa tjetër e banorëve.

 

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dueti më i ri nga Ledri e Lluni “Narcos Albania”

Dueti më i ri nga Ledri e Lluni “Narcos Albania”

Johnny Depp i ndodh e papritura me rrjetet sociale

Johnny Depp i ndodh e papritura me rrjetet sociale

Ramush Haradinaj për Noizyn dhe Loredanën: Miq të veçantë

Ramush Haradinaj për Noizyn dhe Loredanën: Miq të veçantë

Pique po e vazhdon lidhjen me të dashurën 22-vjeçare, çifti është parë bashkë në veturën e futbollistit

Pique po e vazhdon lidhjen me të dashurën 22-vjeçare, çifti është parë bashkë në veturën e futbollistit

Megan Markle është e gjatë 171 cm dhe peshon 50 kg: për të qenë e dobët, ajo ha këtë ushqim çdo ditë!

Megan Markle është e gjatë 171 cm dhe peshon 50 kg: për të qenë e dobët, ajo ha këtë ushqim çdo ditë!

Justin Bieber anulon koncertet për shkak të paralizës në fytyrë

Justin Bieber anulon koncertet për shkak të paralizës në fytyrë

Shakira thuhet se punësoi detektivë për të zbuluar tradhtinë e Piques

Shakira thuhet se punësoi detektivë për të zbuluar tradhtinë e Piques

‘Sekreti’ i Bebe Rexhës që do t’i shpëtojë të gjitha vajzat

‘Sekreti’ i Bebe Rexhës që do t’i shpëtojë të gjitha vajzat

Gjiko flet për rastin e akuzave të dhunimit: Gjendja ime emocionale ka qenë e rëndë

Gjiko flet për rastin e akuzave të dhunimit: Gjendja ime emocionale ka qenë e rëndë

Ledri Vula ka lansuar këngën e tij më të re, “Monaco”

Ledri Vula ka lansuar këngën e tij më të re, “Monaco”

A mundet Johnny Depp ta “ringjallë” karrierën pas fitores në gjykatë?

A mundet Johnny Depp ta “ringjallë” karrierën pas fitores në gjykatë?

Ndahet Pique dhe Shakira, këngëtarja e kapi me një tjetër femër

Ndahet Pique dhe Shakira, këngëtarja e kapi me një tjetër femër

Pas tragjedisë në Ferizaj, Fero përjetëson “Strellën” në trup (FOTO)

Pas tragjedisë në Ferizaj, Fero përjetëson “Strellën” në trup (FOTO)

Fituesit e Eurovizionit e shesin trofeun për të blerë dronë për Ukrainën

Fituesit e Eurovizionit e shesin trofeun për të blerë dronë për Ukrainën

Avokati i Johnny Deep provimin e jurisprudencës e dha në Kosovë

Avokati i Johnny Deep provimin e jurisprudencës e dha në Kosovë

U kapën “mat” në Itali, Bora Zemani konfirmon ribashkimin me Donaldin?

U kapën “mat” në Itali, Bora Zemani konfirmon ribashkimin me Donaldin?