Kida sjell “Boni zo” (Video)

E publikuar: 21/03/2015 22:57
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Këngëtarja e re shqiptare, Orhidea Latifi e njohur si Kida ka publikuar këngën me titull “Boni zo”.

Kënga ritmike vjen pas hiteve “O’najr” dhe “Rikthejm na”.

“Boni zo” është krijuar nga dyshja tashmë e njohur në Kosovë Zzapp&Chriss.

Për tekstin është përkujdesur Mozzik, ndërsa për videon Entermedia.