Kështu festohet goli

E publikuar: 09/03/2015 10:15
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Sulmuesi i Koln, Anthony Ujah ishte shumë i eksituar pas fitores që e arriti ekipi i tij 4-2 ndaj Frankfurt, pas një kohe të gjatë në stadiumin e tyre. Ujah zgjodhi të festonte golin me simbolin e skuadrës së tij dhe më pas ka shkruar në Twitter: ”Pooooooo. Më në fund një fitore si vendas. Më vjen keq Hennes, për pak sa nuk të kafshova”. Hennes është maskota e Koln.