JLo me paraqitje të paharrueshme [foto/video]

E publikuar: 20/03/2015 13:35
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Këngëtarja latine Jennifer Lopez ka mahnitur të gjithë të pranishmit me paraqitjen e saj në “Idhulli Amerikan”.

Jo vetëm që këndoi shkëlqyeshëm, por JLo edhe një herë mahniti me zgjedhjen e saj të modës. Në fustan të bardhë në skenë dukej sikur një princeshë bashkëkohor, transmeton koha.net.

Edhe pse jemi mësuar me paraqitjet energjike dhe me këngë të shpejta, Jennifer kësaj radhe mbeti e palëvizur në skenë me fustanin e bardhë përrallor derisa interpretonte baladën nga filmi “Home“.

Pas performancës së saj, udhëheqësja Rayna Secrets u mahit ose tha seriozisht : “Uau! Pa kësaj a mund të vazhdojmë fare më garën”

https://www.youtube.com/watch?v=N0v6ITyTWv4