Jennifer Lopez tregon këmbët e saj seksi (Foto)

E publikuar: 14/03/2015 20:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ajo prej vitesh konsiderohet si një prej femrave më seksi në botë.

Edhe pse tashmë është 45 vjeç, Jennifer Lopez vazhdon të jetë po aq tërheqëse dhe seksi sa më parë.

Aktorja dhe këngëtarja e njohur është fotografuar në Kalifroni, teksa ka ekspozuar këmbët e saj e veshur me një fustan të shkurtër.