Je frymëzuar nga “50 hijet e Grejit”?

16.03.2015 13:14
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Je frymëzuar nga “50 hijet e Grejit”?

Ajo ka rënë në peshë dhe tani është në formën e saj më të mirë.

Holly Hagan vazhdoi të ofrojë foto seksi për fansat.

Këtë herë, 22- vjeçarja duket se është frymëzuar nga “50 hijet e Grejit”.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Rezerva valutore arriti 3.1278 trilionë dollarë deri në fund të majit

Rezerva valutore arriti 3.1278 trilionë dollarë deri në fund të majit

OKB-ja, strategji të re për të rritur angazhimin me Kinën

OKB-ja, strategji të re për të rritur angazhimin me Kinën

CMG-ja: Rifillimi i gjithanshëm i punës në Shangai shton besimin e investitorëve të huaj

CMG-ja: Rifillimi i gjithanshëm i punës në Shangai shton besimin e investitorëve të huaj

Korridori i gjelbër mbron hekurudhën në Xinjiang

Korridori i gjelbër mbron hekurudhën në Xinjiang

Pavarësisht pandemisë  COVID-19, ekonomia kineze i përballon

Pavarësisht pandemisë COVID-19, ekonomia kineze i përballon

Wang Yi: Zhvillimi është një çështje parësore

Wang Yi: Zhvillimi është një çështje parësore

Zëdhënësi: Pjesëmarrja e rajonit të Tajvanit në ABSh duhet bërë në përputhje me parimin e “Një Kine”

Zëdhënësi: Pjesëmarrja e rajonit të Tajvanit në ABSh duhet bërë në përputhje me parimin e “Një Kine”

Nisma e Sigurisë Globale ,investim për paqen

Nisma e Sigurisë Globale ,investim për paqen

Shangai arrin momentin kyç të “zero-COVID”, do të kthehet në normalitet me faza

Shangai arrin momentin kyç të “zero-COVID”, do të kthehet në normalitet me faza

Wang Yi: 50 vjetori i rivendosjes së marëdhenieve Kinë-Japoni, një mundësi për të konsoliduar themelet politike të marëdhënieve

Wang Yi: 50 vjetori i rivendosjes së marëdhenieve Kinë-Japoni, një mundësi për të konsoliduar themelet politike të marëdhënieve

Zgjerohen sektorët ku nxiten investimet e huaja

Zgjerohen sektorët ku nxiten investimet e huaja

Kina do të krijojë spitale të përhershme COVID-19 për frenimin afatgjatë të virusit

Kina do të krijojë spitale të përhershme COVID-19 për frenimin afatgjatë të virusit

Kina dërgon me sukses anijen kozmike të mallrave “Tianzhou-4” për në stacionin hapësinor

Kina dërgon me sukses anijen kozmike të mallrave “Tianzhou-4” për në stacionin hapësinor

Kina rithekson pozicionin e paanshëm lidhur me Ukrainën

Kina rithekson pozicionin e paanshëm lidhur me Ukrainën

Fituesit e Çmimeve Televizive dhe Kinematografike të Festivaleve të Nju-Jorkut 2022 u shpallën më 26 prill në Galanë e Rrëfimtarëve të zhvilluar në mënyrë virtuale

Fituesit e Çmimeve Televizive dhe Kinematografike të Festivaleve të Nju-Jorkut 2022 u shpallën më 26 prill në Galanë e Rrëfimtarëve të zhvilluar në mënyrë virtuale

Forumi i Boaos,  nxitje e bashkëpunimit dhe e solidaritetit rajonal

Forumi i Boaos, nxitje e bashkëpunimit dhe e solidaritetit rajonal